Aktualności

16 października 2013 – Konferencja naukowa z udziałem kanadyjskiego przedsiębiorcy – J.Roberta Quimet’a

Serdecznie zapraszam na konferencję naukową organizowaną przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II – Katedrę Teologii Życia i Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców Talent, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich w Archidiecezji Krakowskiej, Rycerzy Kolumba  oraz Fundację im. św. Jana z Kęt pt. „Wszystko zostało wam powierzone”, która odbędzie się dnia 17 października 2013 r. w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie  ul. Podzamcze 8.
Gościem specjalnym będzie kanadyjski przedsiębiorca J.Robert Quimet, który udowodnił w praktyce, że prowadzenie firmy zgodnie z zasadami Katolickiej Nauki Społecznej jest możliwe.
Bogusława i Zbigniew Cichoniowie

Program:

Odniesienie wiary do codziennej rzeczywistości zarządzania firmą będzie tematem przewodnim szóstej konferencji UPJPII oraz Duszpasterstwa „Talent”. Gościem specjalnym będzie kanadyjski przedsiębiorca dr. J.-Robert Ouimet, który przez ponad 35 lat kierowania dużą firmą rodzinną stworzył swój własny, oparty na wierze model zarządzania.

8.00 Msza Święta w kaplicy seminaryjnej pod przewodnictwem ks. Grzegorza Piątka SCJ – Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent”
9.00 Modlitwa i otwarcie konferencji – ks. dr Marek Leśniak
9.05 Słowo wstępne dziekana Wydziału Teologicznego ks. dra hab. Wojciecha Zyzaka, prof.UPJPII
9.10 Słowo Jego Eminencji ks. Kardynała Stanisława Dziwisza Metropolity Krakowskiego